Filtre Presi

Titreşimden uzak, pres ağırlığının robust yapının önem kazandığı yağ filtresi imalatlarında, kapalı fabrikalarda diğer CNC tezgahları ile rahatlıkla çalışabilen (sıfır titreşim ile onların dengelerini ve hassasiyetlerini kollayan) BİAS FİLTRE PRESLERİ; volan yapısı, koç tasarımı, standart servo preslerden farklı olarak daha küçük motor kullanımı ve düşük enerji sarfiyatıyla ekzantrik ve hidrolik preslerle kıyaslanamayacak kadar enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Gerekiyorsa preslerde kullanılan titreşim takozu ile; koç esnemesi, tabla esnemesi parametrelerinin de gözetildiği H tipi multi servo presler, üreticisini her zaman düşünmüşür.

Otomobil, kamyon ve tırlarda kullanılan farklı hacimlerdeki yağ filtrelerini basan preslerdir.

Aynı preste farklı boylardaki (aynı çaplarda) filtreleri farklı reglaj ayarları bulundurması yeteneği sayesinde (kalıp değiştirmeden) üreten multi servo preslerdir.

Yine farklı çap ve boylardaki yağ filtrelerini de farklı kalıplar marifetiyle basmaktadır.

Dakikada 15 ile 18 adet basma yeteneğine sahip multi servo presler hızıyla üretim hatlarına dinamiklik katmaktadır.

Saatte 900 adet, 12 saatlik bir çalışma diliminde de 10.800 adet filtre çıkaracaktır.

Blanking işleminden sonra sırasıyla sıvama işlemlerini yaparak 1.sıvama, 2.sıvama, 3.sıvama gerekliyse 4. Sıvama gibi operasyonları tamamlayarak MULTİ SERVO FİLTRE PRESİ (transfer sistemli) görevini yerine getirir.


Другие продукты