Mutfak Eşyası & Metal Ev Gereçleri Presi

MUTFAK EŞYASI & ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI PRESİ

Her mutfakta kullanılan çelik, teflon, emaye, alüminyum içerikli tencere, tava, çatal, kaşık, bıçak, tepsi setleri BİAS Multi Servo Preslerce fabrikalarda üretilmektedir. 

Derin Çekme tencere presleri sacın dokusunu ve yapısını bozmadan işlemini tamamlar.

Preslerdeki ayarlanabilen strok, kademeli basma özelliği, ayarlanabilir hız, gerektiği yerde gereken enerjinin doğru kullanılması (lüzümsuz enerji sarfiyatının engellenmesi, yapı hidrolik preslerde böyledir) masa koç mesafesinin dengesi ve her ürünün özelliğine göre tasarlanan tabla ebatları multi servo presleri ayırt edici kılar.

Multi servo preslerinin üretimindeki hassasiyet, pres kalitesini ve hassasiyetini de artırmaktadır. Tabla, kızak, krank yatağı, angranaj yatağı, koç, alt koç, üst koç, krank, biyel kolu, H tipi pres genel çelik konstrüksiyonun üretiminde tüm gereken dengeler gözetilmektedir. CNC tezgahlarında, Borwerk’lerde özel olarak işlenerek, parça-ekipman uyumu ve bağlantısı kusursuz yerine getirilmektedir.

Özellikle tencereler derin çekme, tavalar daha sığ çekme operasyonları ile basılır. Dakikada çoklu adetlerde ürünler çıkarılabilir. 

Dakikada 20 adede kadar tencere-tava basma imkanı mevcuttur. BİAS MULTİ SERVO SIVAMA PRESLERİ metalin içeriğine ve yüzeyine zarar vermeden, sacın et kalınlığını bozmadan sürecini tamamlar. 

Bu preslerle ayrıca tencere kulpu ve kapağı da ayrı basılabilir.

Endüstriyel mutfakların ekipmanlarının imalatında da ihtiyaçlara göre ayarlanan farklı pres tablaları, kızaklar, alt-üst koçlar, volanlar servo preslere monte edilerek tam uyumlu bir pres gövdesi elde edilmektedir.


Другие продукты