Endüstriyel & Ev Tipi Tüp Presi

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan klasik tip ev tipi ve iş yeri tipi tüplerin üretimini sağlar. Küçük tüp, büyük tüp diye tabir edelen, sanayilerde daha büyük kapasitelileri kullanılan tüplerin üretimi Multi Servo Preslerin işidir.

Tüplerin büyüklükleri ve çaplarına göre dakikada basılan tüp adedi değişse de; ortalamada 10-12 adet tüp Multi Servo Presler aracılığıyla üretilebilir. 

Saatlik 600 adet üretim kapasitesine erişen servo pres ile aylık (günlük 8 saat çalışma ile) 4800 adetx24 gün= 115.200 adet tüp üretilebilecektir.

Krank, biyel kolu, koç biyel yataklama kısımlarındaki farklı tasarım ve kullandığı nitelikli bronz malzemeler ile uzun ömürlü servo presler kalitesiyle de ekzantrik ve hidrolik preslerden ayrılır.

Derin çekme esnasında sacı inceltmeden ve kalitesini bozmadan özellikle oval bölgelerde kusursuz iş çıkaran modüler transfer sistemli BİAS MULTİ SERVO TÜP PRESİ üreticilere büyük imkanlar sunmaktadır.
Multi servo presleri, kolay kalıp adaptasyonu, kalıplar ile senkronize çalışma özelliği, kalıp değiştirme hızı ve kolaylığı ile üretim hızına destek verir. 

Preslerin anma tonajı yüksekliği, operasyonları daha verimli hale getirmektedir.

Другие продукты