О НАС

YENİ NESİL PRES TEKNOLOJİSİ-HİBRİT PRES TEKNOLOJİSİ

Yaklaşık 30 yıllık mühendislik tecrübesini & altyapısını, son 10 yıldır PRES ÜRETİMİ’ne de odaklayan BİAS MAKİNA; sektörün büyüyen, farklı & özgün teknolojilerini kullanan bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

MULTI SERVO PRES’leri ile adından söz ettiren, birçok farklı sektöre (yangın tüpü, radyatör panel, su arıtma cihazı, filtre, mutfak eşyası, otomotiv, savunma sanayi vb) rakip teknolojilere göre büyük kolaylıklar getirerek, daha VERİMLİ, HIZLI, PRATİK, YÜKSEK KAPASİTE’de DÜŞÜK ENERJİ sarfiyatı ile son ürüne maliyet avantajı olarak yansıyan teknolojik imkanlar sunmaktadır.

TÜRKİYE’nin farklı bölgelerinden, dünyanın farklı kıtalarına uzanan bir müşteri ağı ile gelişimini sürdürmektedir.

Видение миссии

MİSYON : MULTİ SERVO PRESLERİ KONUSUNDA UZMANLAŞARAK, BU YENİ NESİL PRES TEKNOLOJİSİNİ ÜRETİM ALANLARINDA YAYGINLAŞTIRIP, ÜRETİCİLERE BİR KATMA DEĞER SUNARAK ONLARIN ELİNİ KOLAYLAŞTIRMAK.

VİZYON: HİBRİT TEKNOLOJİSİ MULTİ SERVO PRESLERİ DÜNYADA YAYGINLAŞTIRARAK, ÖZELLİKLE DERİN ÇEKME SEKTÖRLERİNDE (FİLTRE, YANGIN TÜPÜ, MUTFAK EŞYASI, SU ARITMA CİHAZLARI TANKI, SOĞUTMA-ISITMA SİSTEMİ TEKNOLOJİLERİ GİBİ) TÜRKİYE’DE LİDER POZİSYONA GELEREK; ÜLKEMİZİN ÖNEMLİ İHRACATÇILARINDAN BİRİ OLUP, DÜNYADA DA BEŞ YIL İÇERİSİNDE SÖZ SAHİBİ BİR SERVO PRES ÜRETİCİSİ OLMAK.