Otomotiv Ekipmanları & Otomotiv Yan Sanayi Presi

OTOMOTİV EKİPMANLARI & OTOMOTİV YAN SANAYİ PRESİ

Otomotiv sektöründe kullanılan kapıdan kaportaya, fren sistemlerinden janta, çakmak soketinden motor muhafazaya, gövdesinden paneline, şanzıman ekipmanlarından iç aksesurlarına, süspansiyondan kapı koluna kadar bir çok alanda parça üretimi sağlayan BİAS MULTİ SERVO PROGRESİF OTOMOTİV PRESİ ayarlanabilir strok, kademeli basma, doğru ve yerinde enerji kullanımı, hızı sayesinde, dakikada 100’den fazla vuruş yapma meziyetleri ile otomotiv yan sanayine katkı sunmaktadır.

Preslerin anma tonajı yüksekliği operasyonlara kolaylık, esneklik ve verimlilik katmaktadır.

Konvansiyonel preslerde oluşan yan kuvvet koç hareketine, koç kızaklarına, reglaj mekanizmasına, hidrolik sigortaya ve diğer alt sistemlere etki eder ve pres hassasiyeti ve dengesini kayba uğratır. Ancak BİAS MULTİ SERVO PRESLER’de plunger guide sistemi ile bu sorun ortadan kaldırılmıştır.

Dünyanın en önde gelen teknolojik ve hassas sektörlerinden olan otomotiv sektöründe, yüzlerce farklı parçanın hazır edilmesine yarayan; otomotiv sektörünün istediği hassasiyetlerde, özende tam otomatik- yüksek otomasyon ve progresif alt yapısı ile hizmet veren BİAS MULTİ SERVO OTOMOTİV YAN SANAYİ PRESİ rijitliği, robustluğu, dayanıklılığı ve uzun yıllar hemen hemen her gün 24 saate varan kullanımına karşın; sağlamlığı ve gücü ile her presin altından kalkamadığı otomotiv sektörönün ağır ve hata kaldırmaz koşullarında, sınıfının en iyileri arasına girmeyi hak etmiştir.

Otomotiv Sektörü Yedek Parça Üretimi | Ekmay Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.  | Kalıp, Fikstür ve Yedek Parça İmalatı

Otomotiv preslerine özel üretilen kalıplar da tam uyum ve hassasiyetle kusursuz ürünler çıkarılmaktadır ve üretim kalitesi artırılmaktadır. İş akışını ve üretimin seriliğini bozmamak adına, kalıp ayar süresinin kısaltılması, kalıp aşınmasının azaltılması sağlanmaktadır. 

CREO, ADAMS, APEX gibi programlarda yapılan simülasyonlar ve modellemeler ile beraber önceden her türlü ayrıntı da tespit edilebilmektedir.

Другие продукты